Lingvanex Tranalator

Перекладач для

Перекладайте з Української на норвезьку онлайн

0 / 10000
translation app

Lingvanex - ваш універсальний додаток для перекладу

Перекладач для

Завантажити безкоштовно

Використовуйте програми для перекладу Lingvanex для кожного безкоштовного перекладу з Української на норвезьку. Ми застосовуємо технологію машинного перекладу та штучний інтелект для безкоштовного норвезьку Української перекладача.

Перекладайте з Української на норвезьку онлайн

Потрібно перекласти електронний лист від постачальника на норвезьку або веб-сайт для відпочинку за кордоном? Lingvanex представляє програми та додатки, які миттєво перекладають з Української на норвезьку!

Потрібен переклад норвезьку? Давайте зробимо це!

Безкоштовний сервіс Lingvanex миттєво перекладає слова, фрази на голос, аудіофайли, подкасти, документи та веб-сторінки з норвезьку на Української та з Української на норвезьку.

Отримуйте швидкі, контекстно-залежні переклади з Української на норвезьку з реальними прикладами для великої кількості слів і фраз за допомогою системи перекладу природної мови Lingvanex, що базується на машинному навчанні.

Перегляньте наш переклад з Української на норвезьку з прикладами використання в обох мовах. Вимова як для норвезьку слів та словосполучень, так і вимова Української прикладів, Української-норвезьку розмовник.

Переводите самі!

Додатки для перекладу від Lingvanex допоможуть вам у будь-який час! Наші програми, які працюють на різних пристроях - Android, iOS, MacBook, розумних помічниках Google, Amazon Alexa та Microsoft Cortana, смарт-годинниках, будь-яких браузерах - допоможуть перекласти з Української на норвезьку будь-де! Це легко і безкоштовно! Lingvanex також надає онлайн-переклад з норвезьку на Української.

Переклад з Української на норвезьку за допомогою програми Lingvanex допоможе вам отримати повноцінний переклад слів, фраз і текстів з Української на норвезьку і більш ніж 110 інших мов.

Використовуйте програми Lingvanex, щоб швидко та миттєво перекласти норвезьку Української тексту безкоштовно. Lingvanex є доступною альтернативою перекладацькому сервісу Google з Української на норвезьку та з норвезьку на Української мову.

Часті питання (FAQ)

Як працює переклад тексту з Української на норвезьку?

Наш сервіс перекладу використовує машинний перекладач Lingvanex для перекладу набраного вами тексту Української мовою. Щоразу, коли ви вводите слово, фразу або речення Української мовою, ми надсилаємо API-запит на переклад до механізму Lingvanex. У відповідь служба перекладу Lingvanex надсилає відповідь з перекладеним текстом на мові норвезьку. Lingvanex використовує передові технології, такі як штучний інтелект (глибоке навчання), великі дані, веб-API, хмарні обчислення тощо, щоб забезпечити високу якість перекладу. Ви можете перевірити якість перекладу з Української на норвезьку прямо зараз.

Чи можемо ми завантажити цей сервіс перекладу?

Ні. Ви не можете завантажити його. Наразі ви можете користуватися нашим перекладом норвезьку лише онлайн на цій сторінці. Однак ви можете встановити розширення для браузера Chrome під назвою Lingvanex - Перекладач і словник для браузера Chrome. Або скористайтеся нашими додатками для перекладу - посилання на них є на цій сторінці. Після встановлення цього інструменту для перекладу ви можете виділити фрагмент тексту, клацнути правою кнопкою миші і натиснути на іконку "Перекласти", щоб виконати переклад. Таким чином ви можете перекладати не тільки з Української на норвезьку, але й між будь-якими 36 мовами, що підтримуються програмою. Також ви можете перекласти веб-сторінку з Української на норвезьку, натиснувши на іконку "Перекласти" на панелі інструментів браузера.

Чи є цей переклад БЕЗКОШТОВНИМ?

Так. Однак у нас є наступні обмеження: ліміт запиту в будь-який час ви можете перевести максимум 5000 символів за запит. Але ви можете відправити кілька разів такі запити. Існує також денний ліміт: хоча ви можете зробити кілька запитів на Переклад, ви не зможете перевести, якщо у нас закінчиться наша денна квота. Це захист від автоматичних запитів.

Наскільки точний переклад з Української на норвезьку?

Для виконання перекладу використовується технологія машинної мови. Наше програмне забезпечення для перекладу розвивається щодня і забезпечує дуже точний переклад з Української на норвезьку. Ви можете перевірити це прямо зараз!

Для перекладу тексту на Українською мову доступні мовні пари

Також ви можете знайти переклади з Української на інші мови.

Переклади іншими мовами можна знайти у відповідному розділі:

Продукти Lingvanex для перекладу тексту, зображень, голосу, документів: