Lingvanex Tranalator

Перекладач Lingvanex

Перекласти: Текст, Голос, Камера.

Перекладайте з англійської на англійську онлайн

0 / 10000

Lingvanex - ваш універсальний додаток для перекладу

Lingvanex Для

Відкрийте для себе Lingvanex для 

translation app
  • Просте рішення з мовними інструментами: перекладайте текст, файли, відео з камери, голос і веб-сторінки
  • 60+ офлайн-словників допоможуть вам не загубитися під час перекладу
  • Віджети для телефону та годинника заощаджують ваш час завдяки миттєвому перекладу
  • Професійне спілкування без мовних бар'єрів
  • Підвищує продуктивність і забезпечує безпрецедентну точність
  • Допомагає у вивченні мови та сприяє перекладу
  • Ідеально підходить для ділового та академічного використання

Відкрийте для себе додаток Lingvanex

Використовуйте програми для перекладу Lingvanex для кожного безкоштовного перекладу з англійської на англійську. Ми застосовуємо технологію машинного перекладу та штучний інтелект для безкоштовного англійську англійського перекладача.

Перекладайте з англійської на англійську онлайн

Потрібно перекласти електронний лист від постачальника на англійську або веб-сайт для відпочинку за кордоном? Lingvanex представляє програми та додатки, які миттєво перекладають з англійської на англійську!

Потрібен переклад англійську? Давайте зробимо це!

Безкоштовний сервіс Lingvanex миттєво перекладає слова, фрази на голос, аудіофайли, подкасти, документи та веб-сторінки з англійську на англійську та з англійської на англійську.

Отримуйте швидкі, контекстно-залежні переклади з англійської на англійську з реальними прикладами для великої кількості слів і фраз за допомогою системи перекладу природної мови Lingvanex, що базується на машинному навчанні.

Перегляньте наш переклад з англійської на англійську з прикладами використання в обох мовах. Вимова як для англійську слів та словосполучень, так і вимова англійських прикладів, англійсько-англійську розмовник.

Переводите самі!

Додатки для перекладу від Lingvanex допоможуть вам у будь-який час! Наші програми, які працюють на різних пристроях - Android, iOS, MacBook, розумних помічниках Google, Amazon Alexa та Microsoft Cortana, смарт-годинниках, будь-яких браузерах - допоможуть перекласти з англійської на англійську будь-де! Це легко і безкоштовно! Lingvanex також надає онлайн-переклад з англійську на англійську.

Переклад з англійської на англійську за допомогою програми Lingvanex допоможе вам отримати повноцінний переклад слів, фраз і текстів з англійської на англійську і більш ніж 110 інших мов.

Використовуйте програми Lingvanex, щоб швидко та миттєво перекласти англійську англійського тексту безкоштовно. Lingvanex є доступною альтернативою перекладацькому сервісу Google з англійської на англійську та з англійську на англійську мову.

Часті питання (FAQ)

Як працює переклад тексту з англійської на англійську?

Наш сервіс перекладу використовує машинний перекладач Lingvanex для перекладу набраного вами тексту англійською мовою. Щоразу, коли ви вводите слово, фразу або речення англійською мовою, ми надсилаємо API-запит на переклад до механізму Lingvanex. У відповідь служба перекладу Lingvanex надсилає відповідь з перекладеним текстом на мові англійську. Lingvanex використовує передові технології, такі як штучний інтелект (глибоке навчання), великі дані, веб-API, хмарні обчислення тощо, щоб забезпечити високу якість перекладу. Ви можете перевірити якість перекладу з англійської на англійську прямо зараз.

Чи можемо ми завантажити цей сервіс перекладу?

Ні. Ви не можете завантажити його. Наразі ви можете користуватися нашим перекладом англійську лише онлайн на цій сторінці. Однак ви можете встановити розширення для браузера Chrome під назвою Lingvanex - Перекладач і словник для браузера Chrome. Або скористайтеся нашими додатками для перекладу - посилання на них є на цій сторінці. Після встановлення цього інструменту для перекладу ви можете виділити фрагмент тексту, клацнути правою кнопкою миші і натиснути на іконку "Перекласти", щоб виконати переклад. Таким чином ви можете перекладати не тільки з англійської на англійську, але й між будь-якими 36 мовами, що підтримуються програмою. Також ви можете перекласти веб-сторінку з англійської на англійську, натиснувши на іконку "Перекласти" на панелі інструментів браузера.

Чи є цей переклад БЕЗКОШТОВНИМ?

Так. Однак у нас є наступні обмеження: ліміт запиту в будь-який час ви можете перевести максимум 5000 символів за запит. Але ви можете відправити кілька разів такі запити. Існує також денний ліміт: хоча ви можете зробити кілька запитів на Переклад, ви не зможете перевести, якщо у нас закінчиться наша денна квота. Це захист від автоматичних запитів.

Наскільки точний переклад з англійської на англійську?

Для виконання перекладу використовується технологія машинної мови. Наше програмне забезпечення для перекладу розвивається щодня і забезпечує дуже точний переклад з англійської на англійську. Ви можете перевірити це прямо зараз!

Для перекладу тексту на англійську мову доступні мовні пари

Також ви можете знайти переклади з української на інші мови.

Переклади іншими мовами можна знайти у відповідному розділі:

Продукти Lingvanex для перекладу тексту, зображень, голосу, документів: