Lingvanex Tranalator

Перекладач для

Перекладайте з Української на Французьку онлайн

0 / 10000
translation app

Lingvanex - ваш універсальний додаток для перекладу

Перекладач для

Завантажити безкоштовно

Використовуйте програми для перекладу Lingvanex для кожного безкоштовного перекладу з Української на Французьку. Ми застосовуємо технологію машинного перекладу та штучний інтелект для безкоштовного Французьку Української перекладача.

Перекладайте з Української на Французьку онлайн

Потрібно перекласти електронний лист від постачальника на Французьку або веб-сайт для відпочинку за кордоном? Lingvanex представляє програми та додатки, які миттєво перекладають з Української на Французьку!

Потрібен переклад Французьку? Давайте зробимо це!

Безкоштовний сервіс Lingvanex миттєво перекладає слова, фрази на голос, аудіофайли, подкасти, документи та веб-сторінки з Французьку на Української та з Української на Французьку.

Отримуйте швидкі, контекстно-залежні переклади з Української на Французьку з реальними прикладами для великої кількості слів і фраз за допомогою системи перекладу природної мови Lingvanex, що базується на машинному навчанні.

Перегляньте наш переклад з Української на Французьку з прикладами використання в обох мовах. Вимова як для Французьку слів та словосполучень, так і вимова Української прикладів, Української-Французьку розмовник.

Переводите самі!

Додатки для перекладу від Lingvanex допоможуть вам у будь-який час! Наші програми, які працюють на різних пристроях - Android, iOS, MacBook, розумних помічниках Google, Amazon Alexa та Microsoft Cortana, смарт-годинниках, будь-яких браузерах - допоможуть перекласти з Української на Французьку будь-де! Це легко і безкоштовно! Lingvanex також надає онлайн-переклад з Французьку на Української.

Переклад з Української на Французьку за допомогою програми Lingvanex допоможе вам отримати повноцінний переклад слів, фраз і текстів з Української на Французьку і більш ніж 110 інших мов.

Використовуйте програми Lingvanex, щоб швидко та миттєво перекласти Французьку Української тексту безкоштовно. Lingvanex є доступною альтернативою перекладацькому сервісу Google з Української на Французьку та з Французьку на Української мову.

Часті питання (FAQ)

Як працює переклад тексту з Української на Французьку?

Наш сервіс перекладу використовує машинний перекладач Lingvanex для перекладу набраного вами тексту Української мовою. Щоразу, коли ви вводите слово, фразу або речення Української мовою, ми надсилаємо API-запит на переклад до механізму Lingvanex. У відповідь служба перекладу Lingvanex надсилає відповідь з перекладеним текстом на мові Французьку. Lingvanex використовує передові технології, такі як штучний інтелект (глибоке навчання), великі дані, веб-API, хмарні обчислення тощо, щоб забезпечити високу якість перекладу. Ви можете перевірити якість перекладу з Української на Французьку прямо зараз.

Чи можемо ми завантажити цей сервіс перекладу?

Ні. Ви не можете завантажити його. Наразі ви можете користуватися нашим перекладом Французьку лише онлайн на цій сторінці. Однак ви можете встановити розширення для браузера Chrome під назвою Lingvanex - Перекладач і словник для браузера Chrome. Або скористайтеся нашими додатками для перекладу - посилання на них є на цій сторінці. Після встановлення цього інструменту для перекладу ви можете виділити фрагмент тексту, клацнути правою кнопкою миші і натиснути на іконку "Перекласти", щоб виконати переклад. Таким чином ви можете перекладати не тільки з Української на Французьку, але й між будь-якими 36 мовами, що підтримуються програмою. Також ви можете перекласти веб-сторінку з Української на Французьку, натиснувши на іконку "Перекласти" на панелі інструментів браузера.

Чи є цей переклад БЕЗКОШТОВНИМ?

Так. Однак у нас є наступні обмеження: ліміт запиту в будь-який час ви можете перевести максимум 5000 символів за запит. Але ви можете відправити кілька разів такі запити. Існує також денний ліміт: хоча ви можете зробити кілька запитів на Переклад, ви не зможете перевести, якщо у нас закінчиться наша денна квота. Це захист від автоматичних запитів.

Наскільки точний переклад з Української на Французьку?

Для виконання перекладу використовується технологія машинної мови. Наше програмне забезпечення для перекладу розвивається щодня і забезпечує дуже точний переклад з Української на Французьку. Ви можете перевірити це прямо зараз!

Для перекладу тексту на Українською мову доступні мовні пари

Також ви можете знайти переклади з Української на інші мови.

Переклади іншими мовами можна знайти у відповідному розділі:

Продукти Lingvanex для перекладу тексту, зображень, голосу, документів: