Lingvanex Tranalator

Vertėjas skirtas

Versti iš Lietuvių į Valų internetu

0 / 10000
translation app

Lingvanex – jūsų universali vertimo programėlė

Vertėjas skirtas

Atsisiųsti nemokamai

Kiekvienam nemokamam vertimui iš Lietuvių kalbos į Valų naudokite Lingvanex vertimo programėles. Taikome mašininio vertimo technologijas ir dirbtinį intelektą nemokamam Valų Lietuvių kalbos vertėjui.

Versti iš Lietuvių į Valų internetu

Reikia išversti el. laišką iš tiekėjo Valų arba svetainę, skirtą atostogoms užsienyje? Lingvanex pristato programas ir programas, kurios akimirksniu verčia iš Lietuvių kalbos į Valų!

Reikia vertimo Valų? Padarykime tai!

Nemokama „Lingvanex“ paslauga akimirksniu išverčia žodžius, frazes į balsą, garso failus, podcast'us, dokumentus ir tinklalapius iš Valų į Lietuvių ir iš Lietuvių į Valų.

Gaukite greitus, kontekstą suprantančius Lietuvių-Valų vertimus su daugybe žodžių ir frazių realiais pavyzdžiais naudodami Lingvanex mašininiu mokymusi pagrįstą natūralios kalbos vertimo variklį.

Peržiūrėkite mūsų vertimą iš Lietuvių į Valų su naudojimo pavyzdžiais abiem kalbomis. Tiek Valų žodžių ar frazių tarimas, tiek Lietuvių kalbos pavyzdžių tarimas, Lietuvių-Valų frazių knygelė.

Išverskite patys!

Lingvanex vertimo programos padės jums bet kada! Įvairiuose įrenginiuose veikiančios mūsų aplikacijos – Android, iOS, MacBook, išmanieji asistentai iš Google, Amazon Alexa, Microsoft Cortana, išmanieji laikrodžiai, bet kokios naršyklės – padės išversti iš Lietuvių kalbos į Valų bet kur! Tai lengva ir nemokama! Lingvanex taip pat teikia internetinį vertimą iš Valų į Lietuvių kalbą.

Lingvanex vertimo programinė įranga iš Lietuvių į Valų padės jums išversti žodžius, frazes ir tekstus iš Lietuvių į Valų ir daugiau nei 110 kitų kalbų.

Naudokite Lingvanex programas, kad greitai ir akimirksniu nemokamai išverstumėte Valų Lietuvių tekstą. Lingvanex suteikia prieinamą alternatyvą Google translate paslaugai iš Lietuvių kalbos į Valų ir iš Valų į Lietuvių kalbą.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Kaip veikia teksto vertimas iš Lietuvių į Valų?

Mūsų vertimo tarnyba naudoja Lingvanex vertėjų mašinų variklį, kad išverstų jūsų įvestą tekstą į Lietuvių kalbą. Kaskart, kai įvedate žodį, frazę ar sakinį Lietuvių kalba – mes išsiunčiame API užklausą Lingvanex varikliui, kad jis būtų išverstas. Savo ruožtu jie vertimo tarnyba „Lingvanex“ atsiunčia atsakymą su išverstu tekstu Valų. „Lingvanex“ naudoja pažangias technologijas, tokias kaip dirbtinis intelektas (gilus mokymasis), dideli duomenys, žiniatinklio API, debesų kompiuterija ir kt., kad pateiktų aukštesnės kokybės vertimus. Vertimo iš Lietuvių kalbos į Valų kokybę galite patikrinti jau dabar.

Ar galime atsisiųsti šią vertimo paslaugą?

Ne. Jūs negalite jo atsisiųsti. Šiuo metu šiame puslapyje galite naudoti tik mūsų Valų vertimą internete. Tačiau galite įdiegti chromo plėtinio įrankį, pavadintą „Lingvanex“ – „Chrome“ plėtinio vertėjas ir žodynas. Arba naudokite mūsų vertimo programas – nuorodos į šias programas yra puslapyje. Įdiegę šį vertimo įrankį, galite paryškinti ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti teksto dalį ir spustelėti piktogramą „Versti“, kad išverstumėte. Tokiu būdu galite versti ne tik iš Lietuvių kalbos į Valų, bet ir iš bet kurių 36 kalbų, kurias palaiko programa. Taip pat galite išversti tinklalapį iš Lietuvių kalbos į Valų naršyklės įrankių juostoje spustelėję piktogramą „Versti“.

Ar šis vertimas NEMOKAMAS?

TAIP. Tačiau turime šiuos apribojimus: Užklausos limitas Bet kuriuo metu galite pervesti ne daugiau kaip 5000 už užklausą. Tačiau galite išsiųsti daugybę šių užklausų. Taip pat yra dienos limitas: nors galite pateikti keletą vertimo užklausų, negalėsite išversti, jei išeikvosime savo dienos kvotą. Tai apsauga nuo automatinių užklausų.

Kiek tikslus vertimas iš Lietuvių į Valų?

Vertimui atlikti naudojama mašininės kalbos technologija. Mūsų vertimo programinė įranga tobulinama kasdien ir užtikrina labai tikslų vertimą iš Lietuvių į Valų. Jau dabar galite tai patikrinti patys!

Galimos kalbų poros teksto vertimui į Lietuvių kalbą

Taip pat galite rasti vertimų iš Lietuvių į kitas kalbas.

Vertimus į kitas kalbas rasite atitinkamame skyriuje:

Lingvanex produktai, skirti teksto, vaizdų, balso, dokumentų vertimui: