Tõlgi veebis eesti keelest Luksemburgi keelde

0 / 10000

Installige ja proovige tõlkerakendust Lingvanex

jaoks alla laadida

Kasutage Lingvanexi tõlkerakendusi iga tasuta tõlke jaoks eesti keelest Luksemburgi. Rakendame tasuta Luksemburgi eestikeelsele tõlkijale masintõlketehnoloogiat ja tehisintellekti.

Tõlgi veebis eesti keelest Luksemburgi keelde

Kas soovite tõlkida Luksemburgi-keelse tarnija meili või veebisaiti oma välismaal puhkuseks? Lingvanex tutvustab programme ja rakendusi, mis tõlgivad koheselt eesti keelest Luksemburgi keelde!

Kas vajate tõlget Luksemburgi keeles? Teeme seda!

Lingvanexi tasuta teenus tõlgib koheselt sõnad, fraasid hääleks, helifailid, taskuhäälingusaated, dokumendid ja veebilehed keelest Luksemburgi eesti keelde ja eesti keelest Luksemburgi keelde.

Tõlkige ise!

Lingvanexi tõlkerakendused aitavad teid igal ajal! Meie erinevates seadmetes töötavad rakendused – android, iOS, MacBook, Google’i nutiassistendid, Amazon Alexa ja Microsoft Cortana, nutikellad, mis tahes brauserid – aitavad tõlkida eesti keelest Luksemburgi keelde kõikjal! See on lihtne ja tasuta! Lingvanex pakub ka veebitõlget Luksemburgi keelest eesti keelde.

Eesti keelde Luksemburgi tõlge Lingvanexi tõlketarkvara abil aitab teil saada sõnade, fraaside ja tekstide täielikku tõlget eesti keelest Luksemburgi ja rohkem kui 110 muusse keelde.

Kasutage Lingvanexi rakendusi, et kiiresti ja koheselt tasuta tõlkida Luksemburgi eestikeelset teksti. Lingvanex pakub Google'i tõlketeenusele kättesaadavat alternatiivi eesti keelest Luksemburgi ja Luksemburgi keelest eesti keelde.

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kuidas eesti keelde Luksemburgi tekstitõlge töötab?

Meie tõlketeenus kasutab Lingvanexi tõlkemasina mootorit teie poolt trükitud teksti tõlkimiseks eesti keelde. Iga kord, kui sisestate eestikeelse sõna, fraasi või lause – saadame API päringu Lingvanexi mootorile tõlke saamiseks. Vastutasuks saadab tõlketeenus Lingvanex tagasi vastuse koos tõlgitud tekstiga Luksemburgi keeles. Lingvanex kasutab kõrgema kvaliteediga tõlgete pakkumiseks kõrgtehnoloogiaid, nagu tehisintellekt (sügav õpe), suurandmed, veebi API-d, pilvandmetöötlus jne. Saate kohe kontrollida tõlke kvaliteeti eesti keelest Luksemburgi keelde.

Kas me saame selle tõlketeenuse alla laadida?

Mitte. Te ei saa seda alla laadida. Hetkel saate sellel lehel kasutada ainult meie keele Luksemburgi tõlget. Siiski saate installida kroomi laiendustööriista nimega Lingvanex – tõlkija ja sõnastiku Chrome'i laiendus. Või kasutage meie tõlkerakendusi – nende rakenduste lingid on lehel. Kui see tõlketööriist on installitud, saate esile tõsta ja paremklõpsata tekstiosa ning klõpsata tõlkimiseks ikooni „Tõlgi”. Nii saate tõlkida mitte ainult eesti keelest Luksemburgi keelde, vaid ka mis tahes 36 rakenduse poolt toetatud keele vahel. Samuti saate veebilehe tõlkida eesti keelest Luksemburgi keelde, klõpsates brauseri tööriistaribal ikooni "Tõlgi".

Kas see tõlge on TASUTA?

JAH. Meil on aga järgmised piirangud: Taotluse limiit Saate igal ajal üle kanda maksimaalselt 5000 päringu kohta. Kuid võite saata palju selliseid taotlusi. Samuti on päevane limiit: kuigi saate esitada mitu tõlketaotlust, ei saa te tõlkida, kui meie päevakvoot saab otsa. See on kaitse automaatsete päringute eest.

Kui täpne on tõlge eesti keelest Luksemburgi?

Tõlke teostamiseks kasutatakse masinkeele tehnoloogiat. Meie tõlketarkvara areneb iga päev ja pakub väga täpset eesti keelest Luksemburgi tõlget. Saate seda kohe ise kontrollida!

Saadaval eesti keele keelepaarid

Samuti leiate tõlkeid eesti keelest teistesse keeltesse.

Tõlked teistesse keeltesse leiate vastavast jaotisest:

Lingvanexi tooted teksti, piltide, hääle, dokumentide tõlkimiseks: