Lingvanex Tranalator

Tõlkija jaoks

Tõlgi veebis Eesti keelest Taani keelde

0 / 10000
translation app

Lingvanex – teie universaalne tõlkerakendus

Tõlkija jaoks

Laadige Alla Tasuta

Kasutage Lingvanexi tõlkerakendusi iga tasuta tõlke jaoks Eesti keelest Taani. Rakendame tasuta Taani Eestikeelsele tõlkijale masintõlketehnoloogiat ja tehisintellekti.

Tõlgi veebis Eesti keelest Taani keelde

Kas soovite tõlkida Taani-keelse tarnija meili või veebisaiti oma välismaal puhkuseks? Lingvanex tutvustab programme ja rakendusi, mis tõlgivad koheselt Eesti keelest Taani keelde!

Kas vajate tõlget Taani keeles? Teeme seda!

Lingvanexi tasuta teenus tõlgib koheselt sõnad, fraasid hääleks, helifailid, taskuhäälingusaated, dokumendid ja veebilehed keelest Taani Eesti keelde ja Eesti keelest Taani keelde.

Lingvanexi masinõppel põhineva loomuliku keele tõlkemootori abil saate suure hulga sõnade ja fraaside jaoks kiireid ja kontekstiteadlikke Eesti-Taani tõlkeid koos reaalsete näidetega.

Vaadake meie tõlget Eesti keelde Taani koos näidetega mõlemas keeles. Hääldus nii Taani sõnade või fraaside puhul kui ka Eestikeelsete näidete hääldus, Eesti-Taani sõnaraamat.

Tõlkige ise!

Lingvanexi tõlkerakendused aitavad teid igal ajal! Meie erinevates seadmetes töötavad rakendused – android, iOS, MacBook, Google’i nutiassistendid, Amazon Alexa ja Microsoft Cortana, nutikellad, mis tahes brauserid – aitavad tõlkida Eesti keelest Taani keelde kõikjal! See on lihtne ja tasuta! Lingvanex pakub ka veebitõlget Taani keelest Eesti keelde.

Eesti keelde Taani tõlge Lingvanexi tõlketarkvara abil aitab teil saada sõnade, fraaside ja tekstide täielikku tõlget Eesti keelest Taani ja rohkem kui 110 muusse keelde.

Kasutage Lingvanexi rakendusi, et kiiresti ja koheselt tasuta tõlkida Taani Eestikeelset teksti. Lingvanex pakub Google'i tõlketeenusele kättesaadavat alternatiivi Eesti keelest Taani ja Taani keelest Eesti keelde.

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kuidas Eesti keelde Taani tekstitõlge töötab?

Meie tõlketeenus kasutab Lingvanexi tõlkemasina mootorit teie poolt trükitud teksti tõlkimiseks Eesti keelde. Iga kord, kui sisestate Eestikeelse sõna, fraasi või lause – saadame API päringu Lingvanexi mootorile tõlke saamiseks. Vastutasuks saadab tõlketeenus Lingvanex tagasi vastuse koos tõlgitud tekstiga Taani keeles. Lingvanex kasutab kõrgema kvaliteediga tõlgete pakkumiseks kõrgtehnoloogiaid, nagu tehisintellekt (sügav õpe), suurandmed, veebi API-d, pilvandmetöötlus jne. Saate kohe kontrollida tõlke kvaliteeti Eesti keelest Taani keelde.

Kas me saame selle tõlketeenuse alla laadida?

Mitte. Te ei saa seda alla laadida. Hetkel saate sellel lehel kasutada ainult meie keele Taani tõlget. Siiski saate installida kroomi laiendustööriista nimega Lingvanex – tõlkija ja sõnastiku Chrome'i laiendus. Või kasutage meie tõlkerakendusi – nende rakenduste lingid on lehel. Kui see tõlketööriist on installitud, saate esile tõsta ja paremklõpsata tekstiosa ning klõpsata tõlkimiseks ikooni „Tõlgi”. Nii saate tõlkida mitte ainult Eesti keelest Taani keelde, vaid ka mis tahes 36 rakenduse poolt toetatud keele vahel. Samuti saate veebilehe tõlkida Eesti keelest Taani keelde, klõpsates brauseri tööriistaribal ikooni "Tõlgi".

Kas see tõlge on TASUTA?

JAH. Meil on aga järgmised piirangud: Taotluse limiit Saate igal ajal üle kanda maksimaalselt 5000 päringu kohta. Kuid võite saata palju selliseid taotlusi. Samuti on päevane limiit: kuigi saate esitada mitu tõlketaotlust, ei saa te tõlkida, kui meie päevakvoot saab otsa. See on kaitse automaatsete päringute eest.

Kui täpne on tõlge Eesti keelest Taani?

Tõlke teostamiseks kasutatakse masinkeele tehnoloogiat. Meie tõlketarkvara areneb iga päev ja pakub väga täpset Eesti keelest Taani tõlget. Saate seda kohe ise kontrollida!

Keelepaarid on saadaval teksti tõlkimiseks Eesti keelde

Samuti leiate tõlkeid Eesti keelest teistesse keeltesse.

Tõlked teistesse keeltesse leiate vastavast jaotisest:

Lingvanexi tooted teksti, piltide, hääle, dokumentide tõlkimiseks: