Lingvanex Tranalator

Tõlkija jaoks

Tõlgi veebis Eesti keelest Albaania keelde

0 / 10000
translation app

Lingvanex – teie universaalne tõlkerakendus

Tõlkija jaoks

Laadige Alla Tasuta

Kasutage Lingvanexi tõlkerakendusi iga tasuta tõlke jaoks Eesti keelest Albaania. Rakendame tasuta Albaania Eestikeelsele tõlkijale masintõlketehnoloogiat ja tehisintellekti.

Tõlgi veebis Eesti keelest Albaania keelde

Kas soovite tõlkida Albaania-keelse tarnija meili või veebisaiti oma välismaal puhkuseks? Lingvanex tutvustab programme ja rakendusi, mis tõlgivad koheselt Eesti keelest Albaania keelde!

Kas vajate tõlget Albaania keeles? Teeme seda!

Lingvanexi tasuta teenus tõlgib koheselt sõnad, fraasid hääleks, helifailid, taskuhäälingusaated, dokumendid ja veebilehed keelest Albaania Eesti keelde ja Eesti keelest Albaania keelde.

Lingvanexi masinõppel põhineva loomuliku keele tõlkemootori abil saate suure hulga sõnade ja fraaside jaoks kiireid ja kontekstiteadlikke Eesti-Albaania tõlkeid koos reaalsete näidetega.

Vaadake meie tõlget Eesti keelde Albaania koos näidetega mõlemas keeles. Hääldus nii Albaania sõnade või fraaside puhul kui ka Eestikeelsete näidete hääldus, Eesti-Albaania sõnaraamat.

Tõlkige ise!

Lingvanexi tõlkerakendused aitavad teid igal ajal! Meie erinevates seadmetes töötavad rakendused – android, iOS, MacBook, Google’i nutiassistendid, Amazon Alexa ja Microsoft Cortana, nutikellad, mis tahes brauserid – aitavad tõlkida Eesti keelest Albaania keelde kõikjal! See on lihtne ja tasuta! Lingvanex pakub ka veebitõlget Albaania keelest Eesti keelde.

Eesti keelde Albaania tõlge Lingvanexi tõlketarkvara abil aitab teil saada sõnade, fraaside ja tekstide täielikku tõlget Eesti keelest Albaania ja rohkem kui 110 muusse keelde.

Kasutage Lingvanexi rakendusi, et kiiresti ja koheselt tasuta tõlkida Albaania Eestikeelset teksti. Lingvanex pakub Google'i tõlketeenusele kättesaadavat alternatiivi Eesti keelest Albaania ja Albaania keelest Eesti keelde.

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kuidas Eesti keelde Albaania tekstitõlge töötab?

Meie tõlketeenus kasutab Lingvanexi tõlkemasina mootorit teie poolt trükitud teksti tõlkimiseks Eesti keelde. Iga kord, kui sisestate Eestikeelse sõna, fraasi või lause – saadame API päringu Lingvanexi mootorile tõlke saamiseks. Vastutasuks saadab tõlketeenus Lingvanex tagasi vastuse koos tõlgitud tekstiga Albaania keeles. Lingvanex kasutab kõrgema kvaliteediga tõlgete pakkumiseks kõrgtehnoloogiaid, nagu tehisintellekt (sügav õpe), suurandmed, veebi API-d, pilvandmetöötlus jne. Saate kohe kontrollida tõlke kvaliteeti Eesti keelest Albaania keelde.

Kas me saame selle tõlketeenuse alla laadida?

Mitte. Te ei saa seda alla laadida. Hetkel saate sellel lehel kasutada ainult meie keele Albaania tõlget. Siiski saate installida kroomi laiendustööriista nimega Lingvanex – tõlkija ja sõnastiku Chrome'i laiendus. Või kasutage meie tõlkerakendusi – nende rakenduste lingid on lehel. Kui see tõlketööriist on installitud, saate esile tõsta ja paremklõpsata tekstiosa ning klõpsata tõlkimiseks ikooni „Tõlgi”. Nii saate tõlkida mitte ainult Eesti keelest Albaania keelde, vaid ka mis tahes 36 rakenduse poolt toetatud keele vahel. Samuti saate veebilehe tõlkida Eesti keelest Albaania keelde, klõpsates brauseri tööriistaribal ikooni "Tõlgi".

Kas see tõlge on TASUTA?

JAH. Meil on aga järgmised piirangud: Taotluse limiit Saate igal ajal üle kanda maksimaalselt 5000 päringu kohta. Kuid võite saata palju selliseid taotlusi. Samuti on päevane limiit: kuigi saate esitada mitu tõlketaotlust, ei saa te tõlkida, kui meie päevakvoot saab otsa. See on kaitse automaatsete päringute eest.

Kui täpne on tõlge Eesti keelest Albaania?

Tõlke teostamiseks kasutatakse masinkeele tehnoloogiat. Meie tõlketarkvara areneb iga päev ja pakub väga täpset Eesti keelest Albaania tõlget. Saate seda kohe ise kontrollida!

Keelepaarid on saadaval teksti tõlkimiseks Eesti keelde

Samuti leiate tõlkeid Eesti keelest teistesse keeltesse.

Tõlked teistesse keeltesse leiate vastavast jaotisest:

Lingvanexi tooted teksti, piltide, hääle, dokumentide tõlkimiseks: