Lingvanex Tranalator

Prekladateľ Lingvanex

Preložiť: Text, Hlas, Kamera

Online preklad z Angličtina do Holandský

0 / 10000

Lingvanex - vaša univerzálna prekladateľská aplikácia

Lingvanex Pre

Objavte Lingvanex Pre 

translation app
  • Jednoduché riešenie s jazykovými nástrojmi: preklad textu, súborov, fotoaparátu, hlasu a webu
  • 60+ offline slovníkových balíkov vás ochráni pred stratou v preklade
  • Widgety pre telefón a hodinky šetria váš čas okamžitým prekladom
  • Profesionálna komunikácia bez jazykových bariér
  • Zvyšuje produktivitu a poskytuje bezprecedentnú presnosť
  • Pomáha pri učení sa jazykov a uľahčuje preklad
  • Ideálne na obchodné a akademické použitie

Objavte Aplikáciu Lingvanex

Použite prekladateľské aplikácie Lingvanex pre každý bezplatný preklad z angličtiny do Holandský. Používame technológiu strojového prekladu a umelú inteligenciu pre bezplatný Holandskýpreklad Anglický prekladateľ.

Online preklad z Angličtina do Holandský

Potrebujete preložiť e-mail od dodávateľa v Holandský alebo webovú stránku pre vašu dovolenku v zahraničí? Lingvanex predstavuje programy a aplikácie, ktoré okamžite preložia z angličtiny do Holandský!

Potrebujete preklad jazyka Holandský? Poďme na to!

Bezplatná služba Lingvanex okamžite prekladá slová, frázy do hlasu, zvukové súbory, podcasty, dokumenty a webové stránky z Holandský do slovenčiny a z angličtiny do Holandský.

Získajte rýchle, kontextovo orientované preklady z angličtiny do Holandský s príkladmi z reálneho života pre veľké množstvo slov a fráz pomocou prekladového motora Lingvanex založeného na strojovom učení prirodzeného jazyka.

Pozrite si náš preklad z angličtiny do Holandský s príkladmi použitia v oboch jazykoch. Výslovnosť pre Holandský slová alebo frázy aj výslovnosť anglických príkladov, anglicko-Holandskýfrázovník.

Preložte sami!

Prekladateľské aplikácie Lingvanex vám pomôžu kedykoľvek! Naše aplikácie, ktoré fungujú na rôznych zariadeniach - android, iOS, MacBook, inteligentní asistenti od Google, Amazon Alexa a Microsoft Cortana, inteligentné hodinky, akékoľvek prehliadače - vám pomôžu prekladať z angličtiny do Holandský kdekoľvek! Je to jednoduché a zadarmo! Lingvanex poskytuje aj online preklad z Holandský do slovenčiny.

Preklad z angličtiny do Holandský pomocou prekladateľského softvéru Lingvanex vám pomôže získať kompletný preklad slov, fráz a textov z angličtiny do Holandský a ďalších viac ako 110 jazykov.

Pomocou aplikácií Lingvanex môžete rýchlo a okamžite preložiť Holandský. anglický text zadarmo. Lingvanex poskytuje dostupnú alternatívu k službe Google translate z angličtiny do Holandský a z Holandský do slovenčiny.

Často kladené otázky (FAQ)

Ako funguje preklad textu z angličtiny do Holandský?

Naša prekladateľská služba používa strojový prekladač Lingvanex na preklad textu, ktorý ste zadali v angličtine. Vždy, keď zadáte slovo, frázu alebo vetu v angličtine, odošleme API požiadavku na preklad stroju Lingvanex. Na oplátku vám prekladateľská služba Lingvanex pošle späť odpoveď s preloženým textom v Holandský. Spoločnosť Lingvanex využíva pokročilé technológie, ako je umelá inteligencia (hlboké učenie), big data, webové rozhrania API, cloud computing atď. na poskytovanie kvalitnejších prekladov. Kvalitu prekladu z angličtiny do Holandský si môžete overiť hneď teraz.

Môžeme si stiahnuť túto prekladateľskú službu?

Nie. Nemôžete si ho stiahnuť. Momentálne môžete náš preklad Holandský použiť iba online na tejto stránke. Môžete si však nainštalovať nástroj rozšírenia Chrome s názvom Lingvanex - Rozšírenie prekladača a slovníka Chrome. Alebo použite naše prekladateľské aplikácie - odkazy na tieto aplikácie nájdete na stránke. Po nainštalovaní tohto prekladateľského nástroja môžete označiť a kliknúť pravým tlačidlom myši na časť textu a kliknutím na ikonu "Preložiť" preložiť. Takto môžete prekladať nielen z angličtiny do Holandský, ale aj medzi všetkými 36 jazykmi podporovanými aplikáciou. Taktiež môžete preložiť webovú stránku z angličtiny do Holandský kliknutím na ikonu "Preložiť" na paneli nástrojov prehliadača.

Je tento preklad ZADARMO?

ÁNO. Máme však nasledujúce obmedzenia: Limit žiadostí Kedykoľvek môžete previesť maximálne 5 000 na žiadosť. Mnohé z týchto žiadostí však môžete odoslať. Existuje aj denný limit: aj keď môžete zadať viacero žiadostí o preklad, nebudete môcť prekladať, ak vyčerpáme dennú kvótu. Ide o ochranu pred automatickými požiadavkami.

Ako presný je preklad z angličtiny do Holandský?

Na preklad sa používa technológia strojového jazyka. Náš prekladateľský softvér sa denne vyvíja a poskytuje veľmi presný preklad z angličtiny do Holandský. Môžete si to sami overiť hneď teraz!

Na preklad textu do angličtiny sú k dispozícii jazykové páry

Nájdete tu aj preklady z angličtiny do iných jazykov.

Preklady do iných jazykov nájdete v príslušnej sekcii:

Produkty Lingvanex na preklad textu, obrázkov, hlasu, dokumentov: