Preklad zo slovenčiny do Holandský online

0 / 10000

Nainštalujte a vyskúšajte prekladovú aplikáciu Lingvanex

stiahnuť pre

Pre každý bezplatný preklad zo slovenčiny do jazyka Holandský použite prekladateľské aplikácie Lingvanex. Používame technológiu strojového prekladu a umelú inteligenciu pre bezplatného Holandský slovenského prekladateľa.

Preklad zo slovenčiny do Holandský online

Potrebujete preložiť e-mail od dodávateľa v Holandský alebo webovú stránku pre vašu dovolenku v zahraničí? Lingvanex predstavuje programy a aplikácie, ktoré sa okamžite prekladajú zo slovenčiny do jazyka Holandský!

Potrebujete preklad jazyka Holandský? Poďme na to!

Bezplatná služba Lingvanex okamžite prekladá slová, frázy do hlasu, zvukové súbory, podcasty, dokumenty a webové stránky z Holandský do slovenčiny a zo slovenčiny do Holandský.

Preložte sami!

Prekladateľské aplikácie Lingvanex vám kedykoľvek pomôžu! Naše aplikácie, ktoré fungujú na rôznych zariadeniach – android, iOS, MacBook, inteligentní asistenti od Google, Amazon Alexa a Microsoft Cortana, inteligentné hodinky, ľubovoľné prehliadače – vám pomôžu preložiť zo slovenčiny do Holandský kdekoľvek! Je to jednoduché a bezplatné! Lingvanex tiež poskytuje online preklad z Holandský do slovenčiny.

Preklad zo slovenčiny do Holandský pomocou prekladateľského softvéru Lingvanex vám pomôže získať komplexný preklad slov, fráz a textov zo slovenčiny do Holandský a viac ako 110 ďalších jazykov.

Použite aplikácie Lingvanex na rýchly a okamžitý bezplatný preklad Holandský slovenského textu. Lingvanex poskytuje dostupnú alternatívu k prekladateľskej službe Google zo slovenčiny do Holandský a z Holandský do slovenského jazyka.

Často kladené otázky (FAQ)

Ako funguje preklad textu zo slovenčiny do Holandský?

Naša prekladateľská služba používa Lingvanex translator machine engine na preklad textu, ktorý ste napísali do slovenčiny. Kedykoľvek napíšete slovo, frázu alebo vetu v slovenčine – pošleme API požiadavku na preklad do Lingvanex engine. Na oplátku im prekladateľská služba Lingvanex pošle odpoveď s preloženým textom v Holandský. Lingvanex využíva pokročilé technológie, ako je umelá inteligencia (hĺbkové učenie), veľké dáta, webové rozhrania API, cloud computing atď. na poskytovanie kvalitnejších prekladov. Kvalitu prekladu zo slovenčiny do jazyka Holandský si môžete skontrolovať práve teraz.

Môžeme si stiahnuť túto prekladateľskú službu?

nie. Nedá sa stiahnuť. V súčasnosti môžete na tejto stránke používať iba náš online preklad z jazyka Holandský. Môžete si však nainštalovať nástroj na rozšírenie prehliadača Chrome s názvom Lingvanex – Rozšírenie pre preklad a slovník pre prehliadač Chrome. Alebo použite naše prekladateľské aplikácie – odkazy na tieto aplikácie sú na stránke. Po nainštalovaní tohto prekladateľského nástroja môžete zvýrazniť a kliknúť pravým tlačidlom myši na časť textu a preložiť kliknutím na ikonu „Preložiť“. Takto môžete prekladať nielen zo slovenčiny do Holandský, ale aj medzi ľubovoľnými 36 jazykmi podporovanými aplikáciou. Webovú stránku môžete tiež preložiť zo slovenčiny do jazyka Holandský kliknutím na ikonu „Preložiť“ na paneli s nástrojmi prehliadača.

Je tento preklad ZADARMO?

ÁNO. Máme však nasledujúce obmedzenia: Limit žiadostí Kedykoľvek môžete previesť maximálne 5 000 na žiadosť. Mnohé z týchto žiadostí však môžete odoslať. Existuje aj denný limit: aj keď môžete zadať viacero žiadostí o preklad, nebudete môcť prekladať, ak vyčerpáme dennú kvótu. Ide o ochranu pred automatickými požiadavkami.

Aký presný je preklad zo slovenčiny do jazyka Holandský?

Na vykonanie prekladu sa používa technológia strojového jazyka. Náš prekladateľský softvér sa denne vyvíja a poskytuje veľmi presný preklad zo slovenčiny do Holandský. Môžete si to overiť sami hneď teraz!

Jazykové páry dostupné pre slovenčinu

Nájdete tu aj preklady zo slovenčiny do iných jazykov.

Preklady do iných jazykov nájdete v príslušnej sekcii:

Produkty Lingvanex na preklad textu, obrázkov, hlasu, dokumentov: