Lingvanex Tranalator

Tulkotājs priekš

Tulkot no Latviešu valodas uz Velsiešu tiešsaistē

0 / 10000
translation app

Lingvanex — jūsu universālā tulkošanas lietotne

Tulkotājs priekš

Lejupielādēt bez maksas

Izmantojiet Lingvanex tulkošanas lietotnes katram bezmaksas tulkojumam no Latviešu valodas Velsiešu. Mēs izmantojam mašīntulkošanas tehnoloģiju un mākslīgo intelektu bezmaksas Velsiešu Latviešu valodas tulkotājam.

Tulkot no Latviešu valodas uz Velsiešu tiešsaistē

Vai vēlaties iztulkot e-pasta ziņojumu no piegādātāja šādā valodā: Velsiešu vai vietni, kas paredzēta atvaļinājumam ārzemēs? Lingvanex iepazīstina ar programmām un aplikācijām, kas uzreiz pārtulko no Latviešu valodas Velsiešu!

Vai nepieciešams tulkojums Velsiešu valodā? Darīsim to!

Lingvanex bezmaksas pakalpojums uzreiz pārtulko vārdus, frāzes balsī, audio failus, aplādes, dokumentus un tīmekļa lapas no Velsiešu uz Latviešu un no Latviešu uz Velsiešu.

Iegūstiet ātrus, kontekstuālus Latviešu valodas Velsiešu tulkojumus ar reāliem piemēriem lielam skaitam vārdu un frāžu, izmantojot Lingvanex uz mašīnmācību balstīto dabisko valodu tulkošanas programmu.

Apskatiet mūsu tulkojumu no Latviešu valodas Velsiešu ar lietojuma piemēriem abās valodās. Izruna gan Velsiešu vārdiem vai frāzēm, gan Latviešu valodas piemēru izruna, Latviešu-Velsiešu sarunvārdnīca.

Tulko pats!

Lingvanex tulkošanas lietojumprogrammas jums palīdzēs jebkurā laikā! Mūsu aplikācijas, kas darbojas dažādās ierīcēs – android, iOS, MacBook, viedie asistenti no Google, Amazon Alexa un Microsoft Cortana, viedpulksteņi, jebkuras pārlūkprogrammas – palīdzēs tulkot no latviešu valodas Velsiešu jebkur! Tas ir vienkārši un bez maksas! Lingvanex nodrošina arī tiešsaistes tulkojumu no Velsiešu uz Latviešu valodu.

Tulkošana no Latviešu valodas uz Velsiešu, izmantojot tulkošanas programmatūru Lingvanex, palīdzēs jums iegūt pilnvērtīgu vārdu, frāžu un tekstu tulkojumu no Latviešu valodas uz Velsiešu un vairāk nekā 110 citās valodās.

Izmantojiet Lingvanex aplikācijas, lai ātri un uzreiz bez maksas iztulkotu Velsiešu tekstu Latviešu valodā. Lingvanex nodrošina pieejamu alternatīvu Google tulkotāja pakalpojumam no Latviešu valodas uz Velsiešu un no Velsiešu uz Latviešu valodu.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Kā notiek teksta tulkošana Latviešu valodā uz Velsiešu?

Mūsu tulkošanas pakalpojums izmanto Lingvanex tulkotāju mašīnu, lai tulkotu tekstu Latviešu valodā. Ikreiz, kad ierakstāt vārdu, frāzi vai teikumu Latviešu valodā – mēs nosūtām API pieprasījumu Lingvanex dzinējam tulkojumam. Savukārt tulkošanas dienests Lingvanex nosūta atpakaļ atbildi ar iztulkotu tekstu Velsiešu valodā. Lingvanex izmanto tādas progresīvas tehnoloģijas kā mākslīgais intelekts (dziļā mācīšanās), lielie dati, tīmekļa API, mākoņdatošana utt., lai nodrošinātu augstākas kvalitātes tulkojumus. Tulkojuma kvalitāti no Latviešu valodas uz Velsiešu varat pārbaudīt jau tagad.

Vai mēs varam lejupielādēt šo tulkošanas pakalpojumu?

Nav. Jūs to nevarat lejupielādēt. Šobrīd šajā lapā varat izmantot tikai mūsu Velsiešu tulkojumu tiešsaistē. Tomēr varat instalēt hroma paplašinājuma rīku ar nosaukumu Lingvanex — tulkotājs un vārdnīca Chrome paplašinājums. Vai arī izmantojiet mūsu tulkošanas lietojumprogrammas — lapā ir saites uz šīm lietojumprogrammām. Kad šis tulkošanas rīks ir instalēts, varat izcelt un ar peles labo pogu noklikšķināt uz teksta sadaļas un noklikšķināt uz ikonas “Tulkot”, lai tulkotu. Tādā veidā jūs varat tulkot ne tikai no Latviešu valodas uz Velsiešu, bet arī starp jebkurām 36 valodām, kuras atbalsta aplikācija. Varat arī tulkot tīmekļa lapu no Latviešu valodas Velsiešu, pārlūkprogrammas rīkjoslā noklikšķinot uz ikonas "Tulkot".

Vai šis tulkojums ir BEZMAKSAS?

JĀ. Tomēr mums ir šādi ierobežojumi: Pieprasījuma ierobežojums Jebkurā laikā varat pārsūtīt ne vairāk kā 5000 vienā pieprasījuma. Bet jūs varat nosūtīt daudzus no šiem pieprasījumiem. Ir arī ikdienas ierobežojums: lai gan varat iesniegt vairākus tulkojumu pieprasījumus, jūs nevarēsit tulkot, ja beigsimies mūsu dienas kvotā. Šī ir aizsardzība pret automātiskiem pieprasījumiem.

Cik precīzs ir tulkojums no Latviešu valodas uz Velsiešu?

Tulkošanai tiek izmantota mašīnvalodas tehnoloģija. Mūsu tulkošanas programmatūra katru dienu attīstās un nodrošina ļoti precīzu tulkojumu no Latviešu valodas uz Velsiešu. Tūlīt varat to pārbaudīt pats!

Ir pieejami valodu pāri teksta tulkošanai Latviešu valodā

Jūs varat atrast arī tulkojumus no Latviešu valodas uz citām valodām.

Tulkojumus citās valodās var atrast attiecīgajā sadaļā:

Lingvanex produkti teksta, attēlu, balss, dokumentu tulkošanai: