Lingvanex Tranalator

ପାଇଁ ଅନୁବାଦକ

0 / 10000
translation app

ଲିଙ୍ଗଭାନେକ୍ସ - ଆପଣଙ୍କର ସର୍ବଭାରତୀୟ ଅନୁବାଦ ଆପ୍

ପାଇଁ ଅନୁବାଦକ

ମାଗଣାରେ ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ

ଓଡିଆରୁ କୁର୍ଦ୍ଦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାଗଣା ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ଲିଙ୍ଗଭାନେକ୍ସ ଅନୁବାଦ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ. ଏକ ମାଗଣା କୁର୍ଦ୍ଦ- ଓଡିଆ ଅନୁବାଦକ ପାଇଁ ଆମେ ମେସିନ୍ ଅନୁବାଦ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ଏବଂ କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରୁ.

ଓଡିଆରୁ କୁର୍ଦ୍ଦ କୁ ଅନଲାଇନ୍ ଅନୁବାଦ କରନ୍ତୁ

ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ କୁର୍ଦ୍ଦ କିମ୍ବା ଏକ ୱେବସାଇଟରେ ଯୋଗାଣକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଇମେଲ ଅନୁବାଦ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ? ଲିଙ୍ଗଭାନେକ୍ସ ଏକ ମାଗଣା ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଅନୁବାଦକ ଉପସ୍ଥାପନ କରେ ଯାହା ତୁରନ୍ତ ଓଡିଆରୁ କୁର୍ଦ୍ଦ କିମ୍ବା କୁର୍ଦ୍ଦ ରୁ ଓଡିଆକୁ ଅନୁବାଦ କରେ!

ଆମର ଲିଙ୍ଗଭାନେକ୍ସ ଅନୁବାଦକ ମେସିନ୍ ଅନୁବାଦ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ବ୍ୟବହାର କରି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ଯାହା ମାନବ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ବିନା କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ପାଠ୍ୟର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଅନୁବାଦ ଅଟେ. ଏହି ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୃତ ତଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୋପନୀୟତାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରେ.

ମେସିନ୍ ଅନୁବାଦ କିପରି କାମ କରେ? କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ସ ପାଠ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରେ ଏବଂ ଏହାର ଅନୁବାଦର ଏକ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ସୃଷ୍ଟି କରେ, ଏବଂ ପରେ ବ୍ୟାକରଣଗତ ନିୟମ ଏବଂ ଅଭିଧାନ ବ୍ୟବହାର କରି ଏହାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଭାଷାରେ ପାଠ୍ୟରେ ପରିଣତ କରେ.

ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଓଡିଆ-କୁର୍ଦ୍ଦ ବାକ୍ୟାଂଶ

ଏହି ତାଲିକା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ମ basic ଳିକ କୁର୍ଦ୍ଦ ବାକ୍ୟାଂଶ ପ୍ରଦାନ କରେ. ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ବାକ୍ୟାଂଶଗୁଡିକର ଅନୁବାଦ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ ନ୍ୟୁଆନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ.

  • ନମସ୍କାର - Silav
  • ଶୁଭ ସକାଳ - Rojbaş
  • ଶୁଭ ସନ୍ଧ୍ୟା - Êvar baş
  • ମୁଁ ଭଲ ଅଛି - Ez baş im
  • ଧନ୍ୟବାଦ - Spas dikim
  • ଦୁଃକ୍ଷଭୋଜ୍ଞ - Êşandin
  • ମୁଁ ବୁଝିଲି - Min fêm kir
  • ମୁଁ ବୁଝିପାରୁ ନାହିଁ - Ez fêm nakim
  • ଓଡିଆ କଥା କହୁଛନ୍ତି କି? - Ma hûn behsa Odia dikin?
  • ହଁ - Erê
  • ନା - Na
  • ତୁମେ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ କି? - Hûn dikarin alîkariya min bikin?
  • ଶ rest ଚାଳୟ କେଉଁଠାରେ ଅଛି? - Restroom li ku ye?
  • ଏହା କେତେ? - Çiqas e?
  • ଏହା କେତେ ସମୟ? - Kengî ye?

ଏକ ଭାଷା ଶିଖିବାର 5 ଟି ଅନନ୍ୟ ଉପାୟ

  • iconଫ୍ଲାସକାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ|. ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଶବ୍ଦ ଏବଂ ବାକ୍ୟାଂଶ ସହିତ ଫ୍ଲାସକାର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ଅଭ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ. ଆପଣ ଏହାର ଅର୍ଥ ସ୍ମରଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଯୋଡିପାରିବେ. ଯେତେଥର ତୁମେ ତୁମର ଫ୍ଲାସକାର୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ ସମୀକ୍ଷା କର, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ନୂତନ ଶବ୍ଦକୋଷକୁ ସ୍ମରଣ କରିବ.
  • iconକୁର୍ଦ୍ଦ ଡିସ୍ ରାନ୍ଧ. ଅଡିଓ ରେସିପି ଶୁଣିବା ଏବଂ ଦେଶୀ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ରନ୍ଧନ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଷା ଶିଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଉଚ୍ଚାରଣକୁ ମାଷ୍ଟର କରିବ, ବରଂ ଦେଶର ସଂସ୍କୃତିରେ ନିଜକୁ ବୁଡ଼ାଇବ.
  • iconଖେଳଗୁଡିକ ଖେଳନ୍ତୁ. ସେଠାରେ ଅନେକ ଖେଳ ଏବଂ ଆପ୍ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କୁର୍ଦ୍ଦ ଭାଷା ଅଭ୍ୟାସ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ. ଆପଣ ନିଜର ଖେଳ ତିଆରି କରିପାରିବେ.
  • iconବକ୍ତୃତା କ୍ଲବରେ ଯୋଗଦେବା. ତୁମେ କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ କିମ୍ବା ଅନ୍ତତ your ପକ୍ଷେ ତୁମର ଉଚ୍ଚାରଣକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଉଚିତ୍. ଟାଗଲଗ୍ ସ୍ପିକ୍ କ୍ଲବ୍ରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଆପଣ ଏହା କରିପାରିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କାହାଣୀ ବାଣ୍ଟନ୍ତି. ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦକୋଷ, ବ୍ୟାକରଣ ଏବଂ କାହାଣୀ କ skills ଶଳ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଅଭ୍ୟାସ କରିବ.
  • iconସଂସ୍କୃତି ଶିଖନ୍ତୁ|. କୁର୍ଦ୍ଦ ଦେଶର ଏକ ସାଂସ୍କୃତିକ ସ୍ବାଦ ଅଛି, ତେଣୁ ପାରମ୍ପାରିକ ନୃତ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା, ପର୍ବ ଏବଂ କଳା ଏବଂ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ କର୍ମଶାଳାରେ ଯୋଗଦେବା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଭାଷା ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବ ନାହିଁ ବରଂ କୁର୍ଦ୍ଦ ସଂସ୍କୃତି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବୁ understanding ାମଣାକୁ ମଧ୍ୟ ଗଭୀର କରିବ.

ବାରମ୍ବାର ପଚରାଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ

ଲିଙ୍ଗଭାନେକ୍ସ ଅନୁବାଦ ସଠିକ୍ କି?

ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ, ତୁମର ଭାଷା ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଅନୁବାଦ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ପ୍ରତିବଦ୍ଧ. ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀର ଅନୁବାଦ ଗୁଣ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଆମେ କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ସର୍ବଶେଷ ବ scientific ଜ୍ଞାନିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବ୍ୟବହାର କରୁ.

ଏକ ବଡ଼ ପାଠ ଅନୁବାଦ କରିବାକୁ କେତେ ସମୟ ଲାଗେ?

ପାଠ୍ୟର ଆକାରକୁ ଖାତିର ନକରି ଅନୁବାଦ କେବଳ କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ନେଇଥାଏ. ଆମେ ସମୟର ମୂଲ୍ୟ ବୁ understand ିପାରୁ ଏବଂ ସର୍ବନିମ୍ନ ଅପେକ୍ଷା ଅବଧି ସହିତ ଏକ ନିରବିହୀନ ଅନୁବାଦ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ.

କେତେ ଅକ୍ଷର ଅନୁବାଦ କରାଯାଇପାରିବ?

ଲିଙ୍ଗଭାନେକ୍ସ ଅନୁବାଦକଙ୍କ ମାଗଣା ସଂସ୍କରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଅନୁଯାୟୀ 10000 ଅକ୍ଷର ଅନୁବାଦ କରିବାକୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ 1000 ଅନୁବାଦ ଅନୁରୋଧ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ.

ଆପଣ ସଦସ୍ୟତା ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି କି?

ହଁ, ଆମେ ଆମର ଲିଙ୍ଗଭାନେକ୍ସ ଅନୁବାଦ ଆପ୍ ପାଇଁ ସଦସ୍ୟତା ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରୁ. ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ଆମର ସମସ୍ତ ଉତ୍ପାଦ ପୃଷ୍ଠା (lingvanex.com) ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ. ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ, ଆପଣ ଏକ ମାଗଣା 2-ସପ୍ତାହ ପରୀକ୍ଷା ସହିତ ଆମର ଉତ୍ପାଦର ଗୁଣବତ୍ତା ପରୀକ୍ଷା କରିପାରିବେ. ମୁଖ୍ୟ ପୃଷ୍ଠାରେ ଆମକୁ ଯୋଗାଯୋଗ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ଆମେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମାଧାନ ବାଛିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବୁ.

ଓଡିଆରେ ପାଠ୍ୟ ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ଭାଷା ଯୋଡି ଉପଲବ୍ଧ

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଓଡିଆରୁ ଅନ୍ୟ ଭାଷାକୁ ଅନୁବାଦ ପାଇପାରିବେ.