Lingvanex Tranalator

Lingvanex Tłumacz

Tłumacz: Tekst, Głos, Kamera

Tłumacz z angielskiego na Francuski online

0 / 10000

Lingvanex - twoja uniwersalna aplikacja do tłumaczenia

Lingvanex Dla

Odkryj Lingvanex Dla 

translation app
  • Proste rozwiązanie wyposażone w narzędzia językowe: tłumaczenie tekstu, plików, kamery, głosu i stron internetowych
  • 60+ pakietów słowników offline chroni przed zagubieniem w tłumaczeniu
  • Widżety telefonu i zegarka oszczędzają Twój czas dzięki natychmiastowemu tłumaczeniu
  • Profesjonalna komunikacja bez barier językowych
  • Zwiększa wydajność i zapewnia niespotykaną dokładność
  • Pomaga w nauce języka i ułatwia tłumaczenie
  • Idealny do zastosowań biznesowych i akademickich

Odkryj Aplikację Lingvanex

Skorzystaj z aplikacji tłumaczeniowych Lingvanex dla każdego darmowego tłumaczenia z angielskiego na Francuski. Stosujemy technologię tłumaczenia maszynowego i sztuczną inteligencję dla darmowego Francuski tłumacza języka angielskiego.

Tłumacz z angielskiego na Francuski online

Potrzebujesz przetłumaczyć e-mail od dostawcy w Francuski lub stronę internetową dotyczącą Twoich wakacji za granicą? Lingvanex przedstawia programy i aplikacje, które błyskawicznie tłumaczą z angielskiego na Francuski!

Potrzebujesz tłumaczenia Francuski? Zróbmy to!

Darmowy serwis Lingvanex błyskawicznie tłumaczy słowa, zwroty na głos, pliki audio, podcasty, dokumenty i strony internetowe z języka Francuski na angielski i z angielskiego na Francuski.

Uzyskaj szybkie, kontekstowe tłumaczenia angielski-Francuski z rzeczywistymi przykładami dla dużej liczby słów i fraz, korzystając z silnika tłumaczenia języka naturalnego Lingvanex opartego na uczeniu maszynowym.

Sprawdź nasze tłumaczenie z angielskiego na Francuski z przykładami użycia w obu językach. Wymowa zarówno dla słów lub fraz Francuski jak i wymowa angielskich przykładów, rozmówki angielsko-Francuski.

Tłumacz sam!

Aplikacje tłumaczeniowe Lingvanex pomogą Ci w każdej chwili! Nasze aplikacje, które działają na różnych urządzeniach - android, iOS, MacBook, inteligentni asystenci od Google, Amazon Alexa i Microsoft Cortana, smartwatche, dowolne przeglądarki - pomogą przetłumaczyć z angielskiego na Francuski w dowolnym miejscu! To proste i bezpłatne! Lingvanex oferuje również tłumaczenia online z Francuski na angielski.

Tłumaczenie z angielskiego na Francuski przez program do tłumaczenia Lingvanex pomoże Ci uzyskać pełne tłumaczenie słów, fraz i tekstów z angielskiego na Francuski i ponad 110 innych języków.

Użyj aplikacji Lingvanex, aby szybko i błyskawicznie przetłumaczyć Francuski angielski tekst za darmo. Lingvanex stanowi przystępną alternatywę dla usługi Google translate z języka angielskiego na Francuski i z Francuski na język angielski.

Często zadawane pytania (FAQ)

Jak działa tłumaczenie tekstu z angielskiego na Francuski?

Nasz serwis tłumaczeń wykorzystuje silnik translatora Lingvanex do tłumaczenia wpisanego przez Ciebie tekstu na język angielski. Kiedykolwiek wpisujesz słowo, frazę lub zdanie w języku angielskim - wysyłamy zapytanie API do silnika Lingvanex o tłumaczenie. W zamian serwis tłumaczący Lingvanex odsyła odpowiedź z przetłumaczonym tekstem w języku Francuski. Lingvanex wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak sztuczna inteligencja (deep learning), big data, web API, cloud computing, itp. w celu zapewnienia wyższej jakości tłumaczeń. Możesz sprawdzić jakość tłumaczenia z angielskiego na Francuski już teraz.

Czy możemy pobrać tę usługę tłumaczenia?

Nie. Nie możesz go pobrać. W tej chwili możesz korzystać tylko z naszego tłumaczenia Francuski online na tej stronie. Możesz jednak zainstalować narzędzie rozszerzające chrome o nazwie Lingvanex - Translator and Dictionary Chrome Extension. Lub skorzystać z naszych aplikacji tłumaczących - linki do tych aplikacji znajdują się na stronie. Po zainstalowaniu tego narzędzia tłumaczącego, możesz zaznaczyć i kliknąć prawym przyciskiem myszy fragment tekstu, a następnie kliknąć na ikonę "Tłumacz", aby przetłumaczyć. W ten sposób możesz tłumaczyć nie tylko z angielskiego na Francuski, ale także pomiędzy dowolnymi 36 językami obsługiwanymi przez aplikację. Możesz również przetłumaczyć stronę internetową z angielskiego na Francuski klikając na ikonę "Translate" na pasku narzędzi przeglądarki.

Czy to tłumaczenie jest BEZPŁATNE?

TAK. Mamy jednak następujące ograniczenia: Limit żądań W każdej chwili możesz przesłać maksymalnie 5000 na jedno żądanie. Ale możesz wysłać wiele takich żądań. Istnieje również limit dzienny: chociaż możesz składać wiele żądań tłumaczenia, nie będziesz mógł tłumaczyć, jeśli skończy się nasz dzienny limit. Jest to zabezpieczenie przed automatycznymi żądaniami.

Jak dokładne jest tłumaczenie z angielskiego na Francuski?

Do wykonania tłumaczenia wykorzystywana jest technologia języka maszynowego. Nasze oprogramowanie do tłumaczenia rozwija się codziennie i zapewnia bardzo dokładne tłumaczenie z angielskiego na Francuski. Możesz sprawdzić to sam już teraz!

Dostępne są pary językowe do tłumaczenia tekstów na język angielski

Również można znaleźć tłumaczenia z angielskiego na inne języki.

Tłumaczenia na inne języki można znaleźć w odpowiedniej sekcji:

Produkty Lingvanex do tłumaczenia tekstu, obrazów, głosu, dokumentów: