Lingvanex Tranalator

Lingvanex Çevirmen

Çeviri yapın: Metin, Ses, Kamera

İngilizce'den Alman'a çevrimiçi çeviri

0 / 10000

Lingvanex - evrensel çeviri uygulamanız

Lingvanex İçin

Lingvanex'i Keşfedin İçin 

translation app
  • Dil araçlarıyla dolu basit çözüm: metin, dosya, kamera, ses ve web çevirisi
  • 60'tan fazla çevrimdışı sözlük paketi çeviride kaybolmanızı önler
  • Telefon ve Saat widget'ları anında çeviri ile zaman kazandırır
  • Dil engeli olmadan profesyonel iletişim
  • Verimliliği artırır ve benzeri görülmemiş bir doğruluk sağlar
  • Dil öğrenimine yardımcı olur ve çeviriyi kolaylaştırır
  • İş ve akademik kullanım için mükemmel

Lingvanex Uygulamasını Keşfedin

İngilizce'den Alman diline her ücretsiz çeviri için Lingvanex çeviri uygulamalarını kullanın. Ücretsiz Alman çevirisi için makine çevirisi teknolojisi ve Yapay zeka uyguluyoruz. İngilizce çevirmen.

İngilizce'den Alman'a çevrimiçi çeviri

Alman dilindeki bir tedarikçiden gelen bir e-postayı veya yurtdışındaki tatiliniz için bir web sitesini mi çevirmeniz gerekiyor? Lingvanex, İngilizce'den Alman diline anında çeviri yapan program ve uygulamaları sunar!

Bir Alman çevirisine mi ihtiyacınız var? Haydi Yapalım şunu!

Lingvanex ücretsiz hizmeti, kelimeleri, kelime öbeklerini, ses dosyalarını, podcast'leri, belgeleri ve web sayfalarını Alman dilinden İngilizceye ve İngilizceden Alman diline anında çevirir.

Lingvanex makine öğrenimi tabanlı doğal dil çeviri motorunu kullanarak çok sayıda kelime ve kelime öbeği için gerçek hayattan örneklerle hızlı, bağlama duyarlı İngilizce-Alman çevirileri alın.

Her iki dilde de kullanım örnekleri içeren İngilizce Alman çevirimize göz atın. Hem Alman kelimeler veya kelime öbekleri için telaffuz hem de İngilizce örneklerin telaffuzu, İngilizce-Alman konuşma kılavuzu.

Kendiniz çevirin!

Lingvanex çeviri uygulamaları size her zaman yardımcı olacak! Android, iOS, MacBook, Google'ın akıllı asistanları, Amazon Alexa ve Microsoft Cortana, akıllı saatler, herhangi bir tarayıcı gibi çeşitli cihazlarda çalışan uygulamalarımız, İngilizce'den Alman'a her yerde çeviri yapmanıza yardımcı olacak! Kolay ve ücretsiz! Lingvanex ayrıca Alman'dan İngilizce'ye çevrimiçi çeviri sağlar.

Lingvanex çeviri yazılımı ile İngilizce'den Alman'a çeviri, İngilizce'den Alman'a ve 110'dan fazla diğer dile kelime, kelime öbeği ve metinlerin eksiksiz bir çevirisini almanıza yardımcı olacaktır.

Bir Alman kelimesini hızlı ve anında çevirmek için Lingvanex uygulamalarını kullanın. Ücretsiz İngilizce metin. Lingvanex, İngilizce'den Alman diline ve Alman dilinden İngilizce'ye Google çeviri hizmetine erişilebilir bir alternatif sunar.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

İngilizce'den Alman diline metin çevirisi nasıl yapılır?

Çeviri hizmetimiz, İngilizce yazdığınız metni çevirmek için Lingvanex çevirmen makine motorunu kullanır. İngilizce bir kelime, kelime öbeği veya cümle yazdığınızda - çeviri için Lingvanex motoruna API isteği göndeririz. Karşılığında, çeviri hizmeti Lingvanex Alman dilinde çevrilmiş bir metin içeren bir yanıt gönderir. Lingvanex, daha yüksek kalitede çeviriler sunmak için yapay zeka (derin öğrenme), büyük veri, web API'leri, bulut bilişim vb. gibi gelişmiş teknolojileri kullanır. İngilizce'den Alman diline çevirinin kalitesini hemen şimdi kontrol edebilirsiniz.

Bu çeviri hizmetini indirebilir miyiz?

İndiremezsin. İndiremezsiniz. Şu anda Alman çevirimizi yalnızca bu sayfada çevrimiçi olarak kullanabilirsiniz. Ancak, Lingvanex - Translator and Dictionary Chrome Extension adlı chrome uzantı aracını yükleyebilirsiniz. Ya da çeviri uygulamalarımızı kullanabilirsiniz - bu uygulamaların bağlantıları sayfada yer almaktadır. Bu çeviri aracı yüklendikten sonra, metnin bir bölümünü vurgulayıp sağ tıklayabilir ve çevirmek için "Çevir" simgesine tıklayabilirsiniz. Bu şekilde sadece İngilizce'den Alman'a değil, aynı zamanda uygulama tarafından desteklenen 36 dil arasında da çeviri yapabilirsiniz. Ayrıca, tarayıcı araç çubuğundaki "Çevir" simgesine tıklayarak web sayfasını İngilizceden Alman diline çevirebilirsiniz.

Bu çeviri ÜCRETSİZ mi?

EVET. Ancak, aşağıdaki sınırlamalara sahibiz: İstek sınırı Herhangi bir zamanda, istek başına maksimum 5000 transfer edebilirsiniz. Ancak bu isteklerin birçoğunu gönderebilirsiniz. Ayrıca bir Günlük sınır vardır: Birden fazla çeviri isteğinde bulunabilmenize rağmen, günlük kotamız biterse çeviri yapamazsınız. Bu, otomatik isteklere karşı bir korumadır.

İngilizce'den Alman'a çeviri ne kadar doğru?

Çeviriyi gerçekleştirmek için makine dili teknolojisi kullanılır. Çeviri yazılımımız her gün gelişmekte ve çok doğru İngilizce - Alman çevirisi sağlamaktadır. Hemen şimdi kendiniz kontrol edebilirsiniz!

İngilizceye metin çevirisi için dil çiftleri mevcuttur

Ayrıca İngilizce'den diğer dillere çeviriler de bulabilirsiniz.

Diğer dillere çeviriler ilgili bölümde bulunabilir:

Metin, resim, ses ve belgelerin çevirisi için Lingvanex ürünleri: