Lingvanex Tranalator

Prekladateľ Lingvanex

Preložiť: Text, Hlas, Kamera

Online preklad z Angličtina do Filipínsky

0 / 10000

Lingvanex - vaša univerzálna prekladateľská aplikácia

Lingvanex Pre

Objavte Lingvanex Pre 

translation app
  • Jednoduché riešenie s jazykovými nástrojmi: preklad textu, súborov, fotoaparátu, hlasu a webu
  • 60+ offline slovníkových balíkov vás ochráni pred stratou v preklade
  • Widgety pre telefón a hodinky šetria váš čas okamžitým prekladom
  • Profesionálna komunikácia bez jazykových bariér
  • Zvyšuje produktivitu a poskytuje bezprecedentnú presnosť
  • Pomáha pri učení sa jazykov a uľahčuje preklad
  • Ideálne na obchodné a akademické použitie

Objavte Aplikáciu Lingvanex

Použite prekladateľské aplikácie Lingvanex pre každý bezplatný preklad z angličtiny do Filipínsky. Používame technológiu strojového prekladu a umelú inteligenciu pre bezplatný Filipínskypreklad Anglický prekladateľ.

Online preklad z Angličtina do Filipínsky

Potrebujete preložiť e-mail od dodávateľa v Filipínsky alebo webovú stránku pre vašu dovolenku v zahraničí? Lingvanex predstavuje programy a aplikácie, ktoré okamžite preložia z angličtiny do Filipínsky!

Potrebujete preklad jazyka Filipínsky? Poďme na to!

Bezplatná služba Lingvanex okamžite prekladá slová, frázy do hlasu, zvukové súbory, podcasty, dokumenty a webové stránky z Filipínsky do slovenčiny a z angličtiny do Filipínsky.

Získajte rýchle, kontextovo orientované preklady z angličtiny do Filipínsky s príkladmi z reálneho života pre veľké množstvo slov a fráz pomocou prekladového motora Lingvanex založeného na strojovom učení prirodzeného jazyka.

Pozrite si náš preklad z angličtiny do Filipínsky s príkladmi použitia v oboch jazykoch. Výslovnosť pre Filipínsky slová alebo frázy aj výslovnosť anglických príkladov, anglicko-Filipínskyfrázovník.

Preložte sami!

Prekladateľské aplikácie Lingvanex vám pomôžu kedykoľvek! Naše aplikácie, ktoré fungujú na rôznych zariadeniach - android, iOS, MacBook, inteligentní asistenti od Google, Amazon Alexa a Microsoft Cortana, inteligentné hodinky, akékoľvek prehliadače - vám pomôžu prekladať z angličtiny do Filipínsky kdekoľvek! Je to jednoduché a zadarmo! Lingvanex poskytuje aj online preklad z Filipínsky do slovenčiny.

Preklad z angličtiny do Filipínsky pomocou prekladateľského softvéru Lingvanex vám pomôže získať kompletný preklad slov, fráz a textov z angličtiny do Filipínsky a ďalších viac ako 110 jazykov.

Pomocou aplikácií Lingvanex môžete rýchlo a okamžite preložiť Filipínsky. anglický text zadarmo. Lingvanex poskytuje dostupnú alternatívu k službe Google translate z angličtiny do Filipínsky a z Filipínsky do slovenčiny.

Často kladené otázky (FAQ)

Ako funguje preklad textu z angličtiny do Filipínsky?

Naša prekladateľská služba používa strojový prekladač Lingvanex na preklad textu, ktorý ste zadali v angličtine. Vždy, keď zadáte slovo, frázu alebo vetu v angličtine, odošleme API požiadavku na preklad stroju Lingvanex. Na oplátku vám prekladateľská služba Lingvanex pošle späť odpoveď s preloženým textom v Filipínsky. Spoločnosť Lingvanex využíva pokročilé technológie, ako je umelá inteligencia (hlboké učenie), big data, webové rozhrania API, cloud computing atď. na poskytovanie kvalitnejších prekladov. Kvalitu prekladu z angličtiny do Filipínsky si môžete overiť hneď teraz.

Môžeme si stiahnuť túto prekladateľskú službu?

Nie. Nemôžete si ho stiahnuť. Momentálne môžete náš preklad Filipínsky použiť iba online na tejto stránke. Môžete si však nainštalovať nástroj rozšírenia Chrome s názvom Lingvanex - Rozšírenie prekladača a slovníka Chrome. Alebo použite naše prekladateľské aplikácie - odkazy na tieto aplikácie nájdete na stránke. Po nainštalovaní tohto prekladateľského nástroja môžete označiť a kliknúť pravým tlačidlom myši na časť textu a kliknutím na ikonu "Preložiť" preložiť. Takto môžete prekladať nielen z angličtiny do Filipínsky, ale aj medzi všetkými 36 jazykmi podporovanými aplikáciou. Taktiež môžete preložiť webovú stránku z angličtiny do Filipínsky kliknutím na ikonu "Preložiť" na paneli nástrojov prehliadača.

Je tento preklad ZADARMO?

ÁNO. Máme však nasledujúce obmedzenia: Limit žiadostí Kedykoľvek môžete previesť maximálne 5 000 na žiadosť. Mnohé z týchto žiadostí však môžete odoslať. Existuje aj denný limit: aj keď môžete zadať viacero žiadostí o preklad, nebudete môcť prekladať, ak vyčerpáme dennú kvótu. Ide o ochranu pred automatickými požiadavkami.

Ako presný je preklad z angličtiny do Filipínsky?

Na preklad sa používa technológia strojového jazyka. Náš prekladateľský softvér sa denne vyvíja a poskytuje veľmi presný preklad z angličtiny do Filipínsky. Môžete si to sami overiť hneď teraz!

Na preklad textu do angličtiny sú k dispozícii jazykové páry

Nájdete tu aj preklady z angličtiny do iných jazykov.

Preklady do iných jazykov nájdete v príslušnej sekcii:

Produkty Lingvanex na preklad textu, obrázkov, hlasu, dokumentov: